O nas

Nasza firma działa w branży wynajmu podnośników koszowych od 2006 roku.

Od 1990 roku specjalizujemy się w pielęgnacji zieleni, szczególnie w wycince drzew trudnych.

Pozwoliło nam to na zdobycie doświadczenia oraz ukształtowania pozycji na rynku.

Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych stałych klientów, przez co jesteśmy marką znaną i polecaną.

więcej

W tak dużym i intensywnie rozwijającym się mieście jak Gdańsk podnośniki koszowe są absolutnie niezbędne przy wykonywaniu wielu różnych prac. Zarówno tych, za które odpowiedzialne są władze samorządowe i podległe im spółki, jak też zadań zlecanych przez wszelkie firmy. Dźwig o dużym zasięgu i zakończony podnośnikiem to niewątpliwie najbezpieczniejszy sposób na ścięcie pękniętych gałęzi drzew – a to tylko jeden z wielu przykładów.

Gdańsk posiada zarówno historyczne centrum, jak i zdecydowanie bardziej nowoczesne części – w tych drugich wielkie billboardy, plakaty czy napisy reklamowe nie wzbudzają poważniejszych kontrowersji. W kwestii ich montażu na wielopiętrowych budynkach, to bez podnośnika koszowego ani rusz. Solidna maszyna daje o wiele większą pewność niż domorosły alpinista czy inny “majster na dachu”. Choćby w trakcie mycia zewnętrznych szyb czy robót konserwacyjnych na rynnach. Nic dziwnego, że tematem mocno interesują się budowlańcy, w końcu robotnik w koszu na podnośniku to mniejsze ryzyko tragicznego wypadku.

Albo inna sytuacja – zdjęcie zbłąkanego zwierzątka z wysokiego drzewa czy dachu. Niby klisza z mało ambitnego filmu, ale przy takiej liczbie mieszkańców jaką ma Gdańsk takie sytuacje zdarzają się całkiem regularnie. I wtedy lepiej zaufać podnośnikowi i obsługującemu go fachowcowi, zamiast zgrywać bohatera i próbować na własną rękę pomóc niesfornemu futrzakowi. Warto też zastanowić się chwilę, czy aby na pewno trzeba od razu dzwonić na 112 po strażaków. Drabiny na wozach Straży Pożarnej z reguły nie mogą się równać z typowymi podnośnikami w kwestii zasięgu.

W trakcie mroźnych i śnieżnych zim Gdańsk pozostaje miejscem, w którym podnośnikom pracy nie brakuje. Naturalnie mowa tutaj przede wszystkim o zrzucaniu ciężkiego śniegu z dachów oraz usuwaniu zwisających sopli. Takie prace najlepiej wykonywać systematycznie: raz żeby nie dopuścić do nagromadzenia nadmiernej ilości lodu i białego puchu, a dwa żeby uprzedzić gwałtowną odwilż. Z użyciem podnośników koszowych wszystko pójdzie szybciutko i nie trzeba się będzie martwić, że z naszego dachu coś spadnie komuś prosto na głowę.

Rozmaitych prac wysokościowych w mieście Gdańsk i najbliższych metropolii okolicach. Z pewnością nie zabraknie. Podnośnikami koszowymi należałoby się bliżej zainteresować w przypadkach mocowania i naprawiania lamp, neonów i innych elementów oświetlenia, instalowania anten, nadajników i wszelkiego typu odbiorników zewnętrznych, sprawdzania stanu sieci przesyłowych energii elektrycznej… i jeszcze wielu, wielu innych sytuacjach. Na podnośnikach naprawdę można polegać – dzięki ruchomym dźwigom i obrotowym koszom da się dostać w praktycznie każdy zakamarek.

Wysokość robocza, wysięg boczny, dostęp do gniazdka 230V, udźwig – każdy podnośnik koszowy jest nieco inny i wybór konkretnej maszyny zależy przede wszystkim od charakteru zadania i miejsca, w którym pracę należy wykonać.

| nasz sprzęt | galeria zdjęć | kontakt

PU Mont
Podnośniki Koszowe
Łukasz Szczepański

ul. Mickiewicza 10/2
83-000 Pruszcz Gdański

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Mont. Koparka Gdańsk. Nie ma takiej inwestycji na której nie byłaby przydatna koparka. Budowa sieci i przyłączy, odwodnienia i drenaże, budowa dróg i chodników, budownictwo hydrotechniczne – nie obejdzie się tu bez sprawnych urządzeń i profesjonalnej obsługi. Chętnie wykonamy dla Państwa wszystkie te prace ziemne, proponując także coś więcej. Horyzontalne przewierty sterowane oraz zgrzewanie rur PEHD to prace wymagające nie lada przygotowania i odpowiedniego sprzętu. Koparka, budowa sieci i przyłączy, odwodnienia i drenaże, prace ziemne.

Interesuje Cię koparko ładowarka? Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Mont. Koparka Pruszcz Gdański. Jedną z najbardziej uniwersalnych i koniecznych maszyn na każdej budowie jest koparko-ładowarka. Umożliwia ona wykonanie wszelkich robót ziemnych, prac drogowych oraz budowę sieci i instalacji a także drenaży i odwodnień.

Skorzystaj z usług naszej firmy. Wynajem koparki. Dobrym rozwiązaniem dla inwestorów jest wynajem koparki, najlepiej wraz z operatorem. Ponieważ koparki czy ładowarki nie należą do najtańszych urządzeń do specjalistycznych prac ziemnych, mogłyby one znacznie podrożyć koszty budowy. Nasi operatorzy na co dzień realizują takie roboty jak budowa przyłączy i sieci, drenaże i odwodnienia, wykopy o wszystkich szerokościach i głębokościach, co świadczy o ich profesjonalizmie. Wynajem koparki, koparki ładowarki, specjalistyczne roboty ziemne, maszyny do robót ziemnych, koszty inwestycji, budowa przyłączy i sieci, budowa sieci, drenaże, odwodnienia, wykopy.

Potrzebujesz Koparka Gdańsk? Skorzystaj z usług firmy MONT. Koparka Gdańsk. Nie ma takiej budowy, na której nie byłaby potrzebna koparka. Budowa instalacji i przyłączy, odwodnienia i drenaże, budowa dróg i chodników, budownictwo hydrotechniczne – nie obejdzie się tu bez skutecznych urządzeń i profesjonalnej obsługi.

Interesuje Cię wynajem koparki? Skorzystaj z naszych usług. Wynajem koparki Gdańsk. Korzystnym rozwiązaniem dla realizujących budowę jest wynajem koparki, najlepiej wraz z operatorem. Ponieważ koparki czy ładowarki nie należą do najtańszych urządzeń do profesjonalnych robót ziemnych, mogłyby one znacznie podrożyć koszty inwestycji. Nasi operatorzy na co dzień realizują takie roboty jak budowa przyłączy i sieci, drenaże i odwodnienia, wykopy o wszelkich szerokościach i głębokościach, co świadczy o ich profesjonalizmie. Wynajem koparki Gdańsk, koparki ładowarki Gdańsk, specjalistyczne roboty ziemne Gdańsk, maszyny do robót ziemnych, koszty inwestycji, budowa przyłączy i sieci, budowa sieci, drenaże Gdańsk, odwodnienia Gdańsk, wykopy Gdańsk. Interesują Cię koparki w Gdańsku? Skorzystaj z usług naszej firmy. Usługi koparki Gdańsk. Na każdej niemal budowie pierwsza potrzebna usługa: koparka. Od przeprowadzenia wykopu pod fundament aż po wyrównanie gruntu stale potrzebna jest koparko-ładowarka albo koparka kołowa. Nie obejdą się bez niej żadne prace ziemne.