O nas

Nasza firma działa w branży wynajmu podnośników koszowych od 2006 roku.

Od 1990 roku specjalizujemy się w pielęgnacji zieleni, szczególnie w wycince drzew trudnych.

Pozwoliło nam to na zdobycie doświadczenia oraz ukształtowania pozycji na rynku.

Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych stałych klientów, przez co jesteśmy marką znaną i polecaną.

więcej

W tak dużym i intensywnie rozwijającym się mieście jak Gdańsk podnośniki koszowe są absolutnie niezbędne przy wykonywaniu wielu różnych prac. Zarówno tych, za które odpowiedzialne są władze samorządowe i podległe im spółki, jak też zadań zlecanych przez wszelkie firmy. Dźwig o dużym zasięgu i zakończony podnośnikiem to niewątpliwie najbezpieczniejszy sposób na ścięcie pękniętych gałęzi drzew – a to tylko jeden z wielu przykładów.

Gdańsk posiada zarówno historyczne centrum, jak i zdecydowanie bardziej nowoczesne części – w tych drugich wielkie billboardy, plakaty czy napisy reklamowe nie wzbudzają poważniejszych kontrowersji. W kwestii ich montażu na wielopiętrowych budynkach, to bez podnośnika koszowego ani rusz. Solidna maszyna daje o wiele większą pewność niż domorosły alpinista czy inny “majster na dachu”. Choćby w trakcie mycia zewnętrznych szyb czy robót konserwacyjnych na rynnach. Nic dziwnego, że tematem mocno interesują się budowlańcy, w końcu robotnik w koszu na podnośniku to mniejsze ryzyko tragicznego wypadku.

Albo inna sytuacja – zdjęcie zbłąkanego zwierzątka z wysokiego drzewa czy dachu. Niby klisza z mało ambitnego filmu, ale przy takiej liczbie mieszkańców jaką ma Gdańsk takie sytuacje zdarzają się całkiem regularnie. I wtedy lepiej zaufać podnośnikowi i obsługującemu go fachowcowi, zamiast zgrywać bohatera i próbować na własną rękę pomóc niesfornemu futrzakowi. Warto też zastanowić się chwilę, czy aby na pewno trzeba od razu dzwonić na 112 po strażaków. Drabiny na wozach Straży Pożarnej z reguły nie mogą się równać z typowymi podnośnikami w kwestii zasięgu.

W trakcie mroźnych i śnieżnych zim Gdańsk pozostaje miejscem, w którym podnośnikom pracy nie brakuje. Naturalnie mowa tutaj przede wszystkim o zrzucaniu ciężkiego śniegu z dachów oraz usuwaniu zwisających sopli. Takie prace najlepiej wykonywać systematycznie: raz żeby nie dopuścić do nagromadzenia nadmiernej ilości lodu i białego puchu, a dwa żeby uprzedzić gwałtowną odwilż. Z użyciem podnośników koszowych wszystko pójdzie szybciutko i nie trzeba się będzie martwić, że z naszego dachu coś spadnie komuś prosto na głowę.

Rozmaitych prac wysokościowych w mieście Gdańsk i najbliższych metropolii okolicach. Z pewnością nie zabraknie. Podnośnikami koszowymi należałoby się bliżej zainteresować w przypadkach mocowania i naprawiania lamp, neonów i innych elementów oświetlenia, instalowania anten, nadajników i wszelkiego typu odbiorników zewnętrznych, sprawdzania stanu sieci przesyłowych energii elektrycznej… i jeszcze wielu, wielu innych sytuacjach. Na podnośnikach naprawdę można polegać – dzięki ruchomym dźwigom i obrotowym koszom da się dostać w praktycznie każdy zakamarek.

Wysokość robocza, wysięg boczny, dostęp do gniazdka 230V, udźwig – każdy podnośnik koszowy jest nieco inny i wybór konkretnej maszyny zależy przede wszystkim od charakteru zadania i miejsca, w którym pracę należy wykonać.

| nasz sprzęt | galeria zdjęć | kontakt

PU Mont
Podnośniki Koszowe
Łukasz Szczepański

ul. Mickiewicza 10/2
83-000 Pruszcz Gdański

Jeśli potrzebujesz usunąć suche lub połamane przez wiatr konary, wyciąć drzewa niebezpieczne dla otoczenia, wyczyścić bądź naprawić rynnę czy dach, podnośnik jest tym z czego musisz skorzystać, ponieważ zwykła drabina będzie nie wystarczająca. Najlepszym rozwiązaniem będzie podnośnik koszowy. Aby mieć pewność, że wybiera się sprzęt najwyższej jakość należy zwrócić uwagę na doświadczenie i jakość świadczonych usług oraz stan podnośnika.

Różnorodna oferta wykonywanych prac, a także bogata baza sprzętowa sprawia, że podnośnik koszowy Starogard Gdański jest jednym z najczęściej wybieranych w okolicy Trójmiasta.

Długoletnie doświadczenie oraz zaufanie Klientów jakim cieszą się podnośniki koszowe Tczew sprawia, że są one wybierane przez klientów ceniących sobie szybki czas realizacji zadania.

Prace na wysokościach są niebezpieczne dlatego też podnośniki posiadają ważne przeglądy techniczne, a kadra operatorska jest doskonale wyszkolona.

Aby zapewnić Państwu najlepszej jakości usługi podnośniki koszowe Starogard Gdański są dostępne 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Oferując usługi i podnośniki koszowe dostosowują się do potrzeb Klienta, indywidualnie ustalając koszt i zakres prac, dzięki czemu są znani i polecani.

Podnośnik koszowy Tczew jest wobec tego najlepszym wyborem zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw potrzebujących zamontować bilbord reklamowy na wysokim budynku bądź odśnieżyć dach czy usunąć z niego sople.